BILLBOARD

Afiş, açıkhava reklamcılığı için özel olarak üretilen matbaa boyaları kullanılarak 450 gr frontlite vinil dijital olarak basılır. Reklamveren, kiraladığı ünitede istediği sıklıkta afiş değiştirebilir. Bu durumda baskının kağıda yapılması daha az maliyetli bir çözüm olacaktır. Afişlerin basıldığı kağıt, 115 gr/m² ağırlığında mat kuşe, su bazlı ve blueback özelliğine sahiptir. Billboard afişleri, açıkhava reklamcılığı için özel olarak üretilen kağıt ve matbaa boyaları kullanılarak 4 parça halinde dijital baskı tekniğiyle basılır. Dijital olarak basılan afişler, yapışma problemleri yaşanmaması için UV baskı tekniği kullanılmamaktadır.

GIANTBOARD-MEGALIGHT

en az 120 gr/m² ağırlığında afiş değiştiricili reklam üniteleri için özel olarak üretilen yırtılmaz kağıda basılır. Bu kağıt hava koşulları sebebi ile ünite içerisinde değişen ısı derecelerine uyumludur. Afişler, tek parça halinde dijital baskı tekniği uygulanarak basılır. Baskı aşamasında açıkhava reklamcılığı için özel olarak üretilen matbaa boyaları kullanılır.

CLP RAKET

135gr/m² ağırlığında CLP için özel olarak üretilen mat kuşe kağıda basılır. Reklam ünitesinin gece aydınlatması yandığında renklerin solmaması için posterlerin arkası da baskılıdır. Posterler, tek parça halinde dijital baskı tekniği uygulanarak basılır. Baskı aşamasında açıkhava reklamcılığı için özel olarak üretilen matbaa boyaları kullanılır.

MEGABOARD-MEGABILLBOARD

410gr/m² ağırlığında Megaboard ve Megalight için eko çin vinil brandaya baskı yapılmaktadır.

Teklif Mi İstiyorsunuz / Bize Yazın Gönderelim